O firmie

dsc_0029Firma Veldo Zakład Produkcyjno-Usługowy ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu konstrukcji metalowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Specjalizujemy się w tworzeniu bram, balustrad, krat, poręczy i wielu innych metalowych konstrukcji. Realizujemy również indywidualne zamówienia Klientów, wykonując konstrukcje na podstawie dostarczonego nam projektu lub zgodnie z wytycznymi.

Najważniejsze dla nas jest zaufanie i zadowolenie Klienta. Dlatego też na każdym etapie tworzenia, dbamy o nawet najdrobniejsze szczegóły. Do wykonania stalowych konstrukcji, używamy najlepszych materiałów na konstrukcje i łączenia. Staramy się też, by wykonane przez nas realizacje były estetyczne i perfekcyjnie wykończone.

Do kogo kierujemy naszą ofertę? Realizujemy projekty i zamówienia Klientów Indywidualnych oraz firm. Staramy się, by każdy wykonany przez nas projekt był jak najlepiej dopasowany. Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, analizujemy możliwości techniczne i proponujemy najlepsze rozwiązanie.

Nieustannie rozwijamy działalność nasze firmy. Dlatego też zapraszamy do współpracy również odbiorców z krajów Unii Europejskiej.

Czytaj dalej

Usługi

dsc_0270-300x199 Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi związane z obróbką metalu, między innymi: cięcie, szlifowanie, spawanie, piaskowanie, czyszczenie, malowanie oraz wiercenie.

Mamy bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Każde zamówienie traktujemy bardzo indywidualnie. Staramy się dobrać najlepsze rozwiązania do powierzonego nam zadania. Wykonujemy wszelkie prace związane z obróbką, a także naprawą konstrukcji metalowych. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Czytaj dalej

KONTAKT

DSC_0280

DANE ADRESOWE

TELEFON:  668 300 078

E-MAIL: KONTAKT@VELDO.PL

PRZED PRZYJAZDEM PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA SPOTKANIA

Czytaj dalej