KONSTRUKCJE METALOWE

Specjaliści z firmy Veldo mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obróbce metalu. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom wykonywanie konstrukcji metalowych na najwyższym poziomie. Mamy na koncie setki zrealizowanych projektów, co mogą potwierdzić zadowoleni Klienci. Dla nas nie ma projektów niemożliwych! Masz wizję, pomysł konstrukcji metalowych? Zgłoś się do nas. Wykonujemy konstrukcje metalowe na zamówienie Klienta. Jeżeli masz gotowy projekt, wystarczy, że nam go dostarczysz, a wykonamy konstrukcję według niego. Możesz też po prostu przekazać nam konkretne wytyczne dotyczące konstrukcji, a my zajmiemy się i projektem i wykonaniem konstrukcji.

Naszą misją jest tworzenie produktów najwyższej jakości i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dlatego też wszystkie konstrukcje metalowe wykonujemy z największą dbałością o szczegóły na każdym etapie. Wybieramy solidny materiał i używamy profesjonalnych narzędzi. Wybór najlepszych dostępnych elementów, dobór odpowiednich rozwiązań i nasze bogate doświadczenie pozwalają uzyskać najlepszy rezultat. Jest nim trwała, stabilna i estetyczne konstrukcja, która przetrwa długi czas.

Jakie konstrukcje metalowe wykonujemy?

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy projekt Klienta. W ramach oferowanych usług wykonujemy między innymi konstrukcje pod bilbordy i banery reklamowe, elementy architektoniczne (np. daszki balkonowe), szlabany, konstrukcje ułatwiające transport towarów, konstrukcje urządzeń sportowych, elementy wyposażenia wnętrz mieszkalnych.

Masz pytania związane z konstrukcjami metalowymi? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 668 300 078. Możesz też napisać do nas wiadomość na adres: KONTAKT@VELDO.PL. Odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy najlepsze rozwiązanie i udzielimy wszelkich informacji dotyczących konstrukcji metalowych.