O FIRMIE

Firma Veldo Zakład Produkcyjno-Usługowy ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu konstrukcji metalowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Specjalizujemy się w tworzeniu bram, balustrad, krat, poręczy i wielu innych metalowych konstrukcji. Realizujemy również indywidualne zamówienia Klientów, wykonując konstrukcje na podstawie dostarczonego nam projektu lub zgodnie z wytycznymi.
Najważniejsze dla nas jest zaufanie i zadowolenie Klienta. Dlatego też na każdym etapie tworzenia, dbamy o nawet najdrobniejsze szczegóły. Do wykonania stalowych konstrukcji, używamy najlepszych materiałów na konstrukcje i łączenia. Staramy się też, by wykonane przez nas realizacje były estetyczne i perfekcyjnie wykończone.
Do kogo kierujemy naszą ofertę? Realizujemy projekty i zamówienia Klientów Indywidualnych oraz firm. Staramy się, by każdy wykonany przez nas projekt był jak najlepiej dopasowany. Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, analizujemy możliwości techniczne i proponujemy najlepsze rozwiązanie.
Nieustannie rozwijamy działalność naszej firmy. Dlatego też zapraszamy do współpracy również odbiorców z krajów Unii Europejskiej.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi związane z obróbką metalu, między innymi: cięcie, szlifowanie, spawanie, piaskowanie, czyszczenie, malowanie oraz wiercenie.
Mamy bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Każde zamówienie traktujemy bardzo indywidualnie. Staramy się dobrać najlepsze rozwiązania do powierzonego nam zadania. Wykonujemy wszelkie prace związane z obróbką, a także naprawą konstrukcji metalowych. Zapraszamy do poznania naszej oferty!