Brama to strażnik bezpieczeństwa naszych domostw. Jest zwieńczeniem ogrodzenia, możemy dzięki niej decydować, kogo wpuścimy na teren naszej posesji. Bramy metalowe chronią naszej prywatności, kiedy jesteśmy w domu i bezpieczeństwa, gdy znajdujemy się poza nim. To także wizytówka naszego domu. Piękna furtka metalowa lub brama wita na wstępie wszystkich gości. Właśnie z tych powodów bramy metalowe powinny być zarazem piękne i solidne.

W firmie Veldo specjalizujemy się w tworzeniu bram i furtek metalowych. Wykonujemy furtki metalowe oraz bramy zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Podejmując się danej realizacji, pragniemy jak najlepiej poznać potrzeby i oczekiwania Klienta. Możemy zarówno zrealizować Twój projekt, jak i zaproponować swoją wizję. Jedno jest pewne – niezależnie od wyglądu bramy metalowej, gwarantujemy, że będzie ona trwała i niezawodna. Bramy kute tworzymy z mocnego metalu. Dokładamy największych starań, by spawanie bramy było precyzyjne i trwałe. Dbamy też o profesjonalne wykończenie – tylko wówczas efekt będzie odpowiedni. Ocynkowanie bramy lub malowanie proszkowe na wybrany przez Klienta kolor zapewnią pełne dopasowanie bramy do nieruchomości.

W jakim stylu tworzymy bramy metalowe? Podejmujemy się wszystkich projektów – niezależnie od stylu. Tworzymy zarówno futurystyczne bramy metalowe, wieńczące ogrodzenia nowoczesnych posesji, jak i zdobione bramy kute. Każda z nich ma swój niepowtarzalny urok i w doskonały sposób podkreśli charakter budynku.

Zdobione bramy do kamienic

Tworzymy nie tylko bramy i furtki metalowe, ale i bramy do kamienic. Takie elementy architektoniczne wymagają szczególnego podejścia do tematu. Niejednokrotnie budynki kamienic otoczone są opieka konserwatora zabytków. Zatem bramy do kamienicy muszą spełniać konkretne wymagania estetyczne. Wystarczy spojrzeć na stare zdjęcia z polskich miast, by zobaczyć, że niegdyś budownictwo miejskie było sztuką. Ważny był każdy detal – również bramy kamienic, które były przecież ich wizytówką. Dziś chcemy przywrócić wejściom do kamienic ich blask. Tworząc bramy do kamienic, staramy się w pełni dopasować ich styl do całej sylwetki budynku. Wykonując zdobienia w bramach kutych, nawiązujemy do ozdobnych detali znajdujących się wokół okien czy na elewacji kamienicy. Dzięki temu bramy do kamienic tworzą elegancką całość, współgrając z ozdobnym portalem i bryłą budynku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 668 300 078 lub mailowego kontakt@veldo.pl. Z chęcią doradzimy i dobierzemy najlepsze rozwiązanie!