Balustrada to element domu, którego funkcja jest nie tylko praktyczna, ale i estetyczna. Przede wszystkim stanowi zabezpieczenie schodów i balkonów. Dzięki balustradom domownicy mogą  bezpiecznie przebywać na balkonie, bez ryzyka upadku z wysokości. Kiedy przemierzamy kolejne stopnie, barierka daje nam oparcie, na którym możemy się wesprzeć dłonią i poczuć pewniej.

Balustrady metalowe – bezpieczeństwo i styl

Bezpieczeństwo naszych bliskich jest bardzo ważne, ale każdy z nas pragnie, by dom prezentował się jak najlepiej. Dlatego też tworząc balustrady metalowe, dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy był jak najlepszy. Masz pomysł na nowoczesne balustrady, które ozdobią Twój dom? Doskonale! Wykonujemy tradycyjne i nowoczesne barierki na specjalne zamówienia Klientów. Dopasowujemy wymiar, styl i materiały do danej nieruchomości, tak by balustrady metalowe tworzyły wraz z budynkiem piękną i spójną całość.

Nowoczesne barierki czy stylowe balustrady metalowe?

Mamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu projektów. W naszej ofercie znajdują się zarówno minimalistyczne, nowoczesne barierki do schodów, jak i barierki kute. Balustrady metalowe w nowoczesnym stylu doskonale podkreślą styl współczesnych budynków o prostej formie. Będą też świetnie prezentować się w przestrzeniach biurowych, podkreślają biznesowy charakter wnętrz. Tworzymy też balustrady i barierki kute, które są bogato zdobione. To najlepszy dodatek do eleganckich kamienic lub domów w klasycznym stylu. Dbamy o każdy detal i każdy szczegół Ozdobne barierki kute obfitują w motywy roślinne, subtelne ażury i piękne zawijasy.

Oczywiście każda powstająca w naszej pracowni balustrada posiada swój wyjątkowy i oryginalny charakter. Wykonując balustrady metalowe, wykorzystujemy najlepsze materiały i technologie w połączeniu z naszym bogatym doświadczeniem. To pozwala nam uzyskać satysfakcjonujący efekt  – tradycyjne i nowoczesne barierki najlepszej jakości. Powstające w naszej pracownie balustrady metalowe będą sprawdzać się przez wiele lat i cieszyć oko nienagannym wyglądem.

Wykonujemy nowoczesne balustrady zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Veldo? Ponieważ zrealizujemy dla Ciebie projekt balustrad, na jakim Ci zależy. Nie są dla nas przeszkodą wyszukane kształty czy nietypowe wymiary. Masz pytania, chcesz się skonsultować? Zapraszamy do kontaktu: 668 300 078.